• Numune Evler Mah. Hastane Üstü Sk. No:13 D:1 Dörtyol/ HATAY
  • +90 326 713 03 02
  • ferromas@ferromas.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

            Ferromas Demir Çelik San.Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında İnşaat demiri üretim sektöründe hizmet vermeye başlamış olup, sağlam yapılar için sağlam yapı taşları sunarak ülkemizin geleceğine katkıda bulunan, vizyonu doğrultusunda güven kelimesini prensip olarak alıp geleceğe doğru ve emin adımlarla ilerleyen Ferromas Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  her zaman hizmetinizde olacaktır.
          Her geçen gün kurumsal yapısını güçlendiren şirketimiz, deneyimli kadrosu ile markalaşma sürecine ve yatırımlarına devam etmekte olup uzun yıllar iş birliği yaptığı ve yapacağı müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet vermeyi prensibi haline getirmekte , bu kararlılığını da sürdürmeyi arzu etmektedir.
Misyonumuz;

       Müşterilerimize, daha kaliteli ve kullanılabilir yaşam alanları için, ihtiyaç duydukları ürün( demir, çelik, inşaat malzemeleri, vb...), hizmet ve satış sonrası desteği, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

İnşaat Projenize özel demir siparişlerinizi, Parça Demir, Etre, Çiroz, Sehpa Demiri, Kolan Boyu Demiri ve diğer Ölçü Kesim Demir taleplerinizi son sistem makinalarımızla ve birinci sınıf işçilikle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz;

Yüksek Kalite anlayışı ile ürettiğimiz ürünleri; İnşaat ve Demir sektöründe başlattığımız öncü çalışmalarımız ve sürekli yenilenen teknolojimizle her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmet sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Değerlerimiz,

İş Ahlakı
Zamanında tam hizmet
Takım çalışması
Yaratıcılık
Esneklik